Fantastic Travel slaví 2. narozeniny

31.01.2020

Milí čtenáři našeho blogu, 
rok uběhl jako voda a Fantastic Travel včera oslavil druhé narozeniny. Rodina našich přátel se na Facebooku rozrostla z 1.870 na neuvěřitelných 4.546 fanoušků, o 10 více nás sleduje. Za uplynulý rok blog navštívilo 53.363 čtenářů, což je v průměru 155 návštěv denně.
 

Napsali jsme pro vás dalších 24 článků, z toho jsme 18 věnovali - pochopitelně - našemu milovanému Řecku. Avšak přibyly i jiné zajímavé destinace, například Řím, Skalní město Petra nebo turecký Efez. 

Celkem na našem blogu najdete 87 článků doplněných o spoustu krásných fotografií a občas také o videa. Ke každému článku přidáváme praktické informace, které než zveřejníme, pečlivě ověříme. Není však v našich silách aktualizovat informace uvedené u starších článků, přesto vypovídací hodnotu stále mají. Vždyť například takový palác v krétském Knossu nikam neuteče... jen výše vstupného se časem může změnit. ;)

A které články byly v uplynulém roce nejčtenější?

Co musíte vidět na Krétě

Parthenon není Pantheon a proč bychom si je neměli plést

Kréta, ostrov dávných Mínojců

Santorini, nejkrásnější ostrov Egejského moře

Co musíte vidět v Římě, část první: antický Řím

Zájem o Krétu nepřekvapil. Vždyť se v první pětce umístila už minule. Také nás velmi těší neutuchající zájem o skvosty antické architektury athénský Parthenon a římský Pantheon. Také tento článek se loni umístil v první pětce. Zabodovalo - pochopitelně - Santorini a velkou radost nám udělal úspěch antického Říma.

Co si k druhým narozeninám přejeme? Přece to samé, co jsme si přáli loni: zachovejte nám přízeň a rádi se na blog Fantastic Travel vracejte. Za nás vám můžeme slíbit, že máme nachystanou spoustu zajímavých témat. A i když jsme často "na štíru" s časem, přibudou na náš blog další zajímavé lokality.

Těšte se!

Fantastická cesta nekončí, ale právě začíná... :-)

Eva & Michal