Právě dnes slavíme 1. narozeniny!

30.01.2019

Milí čtenáři blogu Fantastic Travel,
právě dnes je to přesně rok, co jsme se rozhodli založit cestovatelský blog o Řecku a jeho ostrovech, ale nejen o nich. Nakonec, na světě je spousta fantastických míst. Právě dnes je to přesně rok, co jsme napsali první článek. Jmenoval se Řecko, země hrdinů a bohů a byl příslibem toho, čemu se náš blog bude věnovat.

Ovšem v článcích píšeme nejen Řecku a o jeho ostrovech, ale také o jiných krásných místech, která nás zaujala. Za onen rok jsme pro Vás napsali celkem 63 článků, z nichž nejvíc (37) - pochopitelně - pojednávalo právě o Řecku.

Psaní každého článku se věnujeme opravdu pečlivě. Píšeme jen o místech, která jsme sami navštívili, uvádíme pouze informace, které máme ověřené. Ke každému článku přidáváme praktické rady, aby Vás článek nejen potěšil, ale byl Vám užitečný při plánování dovolené. Fotky v článcích jsou naše vlastní, obrázky od "přítele Googla" si vážně nepůjčujeme. :-)

A které články se těšily (a dosud těší) Vaší největší oblibě?

Zkrátka, Řecko vyhrálo na celé čáře! I když díky Pantheonu se neztratil ani Řím. ;-)


Špatně si, co se zájmu čtenářů týká, nevedly ani další články o jiných destinacích, například Nejznámější mrakodrapy Dubaje nebo Vidět Neapol a zemřít.

Začátek sledovanosti blogu byl poněkud vlažný. První článek přečetlo pouhých 19 čtenářů. Ale rok utekl opravdu rychle a dnes máme na webových stránkách Fantastic Travel v průměru 105 návštěv denně. Na Facebooku nás má v oblíbených 1.870 lidí, o 7 více čtenářů nás sleduje. Což nám dělá opravdu radost, protože jen a jen pro radost blog Fantastic Travel píšeme.

Děkujeme Vám za oblibu a k prvním narozeninám si přejeme, abyste nám zachovali přízeň a nadále četli naše články. Jestli se Vám blog Fantastic Travel líbí, doporučte jej svým kamarádům, přátelům a známým. Už teď pro Vás chystáme další zajímavé články. A i když je Řecko kouzelné a nám nejbližší, přece jen sem tam napíšeme také článek věnovaný jiným, neméně pozoruhodným místům.


Eva & Michal