Zábava

Vyzkoušejte jednoduché kvízy a zjistěte, jak jste na tom se znalostmi fantastických míst, o kterých na našem blogu píšeme. Přejeme spoustu zábavy! A když na první pokus nedosáhnete na plný počet bodů, nezoufejte. Nejde o "známky", ale jen a jen o zábavu...

Poznáte nejkrásnější chrámy antického Řecka? Víte, komu byly zasvěceny, kde stojí či dokonce kdy a v jakém slohu byly postaveny? Zkuste si malý test. Odměnou za skvělý výsledek, nebo jen za snahu, vám bude přízeň nesmrtelných řeckých bohů. :)))

Pojďte si vyzkoušet, jak dobře znáte nejkrásnější řecké pláže. Tentokrát pro vás nemáme v testu jen "záludné" otázky, ale také nápovědu ve formě krásných fotografií. Dobře se bavte, nesmutněte, když nedáte plný počet bodů, a hlavně si užívejte krásu řeckých pláží.

Máme pro vás další test. Tentokrát zjistíte, jestli znáte řeckou mytologii. Chodili jste v minulém životě s hrdiny a s bohy, nebo je pro vás řecká mytologie pojem prakticky neznámý? Zkuste náš test a uvidíte. :)))

Odpovězte na deset otázek a zjistěte, jak dobře znáte Řecko. Jste skutečný expert nebo ještě musíte studovat? ;) Na to vám odpoví náš "jednoduchý" test.