Tipy, rady, informace

Přemýšlíte, jak správně vybrat dovolenou? Uvažujete o půjčení auta nebo loďky? Váháte, zda se na dovolenou vydat s cestovní kanceláří nebo zkusit individuální cestu? Napsali jsme pro vás užitečné tipy a rady, které vám při vašem rozhodování pomohou.

Milí čtenáři,
blog Fantastic Travel
včera oslavil 3. narozeniny. Když jsme na Silvestra 2019 stáli na nábřeží v Benátkách a spolu s ohromným davem turistů sledovali ohňostroj nad Lagunou, ani v nejmenším nás nenapadlo, jak podivný rok nás čeká.
Rok 2020, rok ve znamení pandemie koronaviru: zavřené hranice, letadla na zemi a my doma na home office. ...

Milí čtenáři našeho blogu,
rok uběhl jako voda a Fantastic Travel včera oslavil druhé narozeniny. Rodina našich přátel se na Facebooku rozrostla z 1.870 na neuvěřitelných 4.546 fanoušků, o 10 více nás sleduje. Za uplynulý rok blog navštívilo 53.363 čtenářů, což je v průměru 155 návštěv denně.

Milí čtenáři blogu Fantastic Travel,právě dnes je to přesně rok, co jsme se rozhodli založit cestovatelský blog o Řecku a jeho ostrovech, ale nejen o nich. Nakonec, na světě je spousta fantastických míst. Právě dnes je to přesně rok, co jsme napsali první článek. Jmenoval se Řecko, země hrdinů a bohů a byl příslibem toho, čemu se...

Otázka, na kterou není snadné odpovědět. Někdo si raději vše zařídí sám a do světa se vydá na vlastní pěst, jiný organizaci dovolené svěří cestovní kanceláři. Nelze říct, který způsob je lepší. Důležité je, co vyhovuje vám.

Přečetli jste některý z našich článků a máte chuť vyrazit do Řecka, Dubaje, Turecka, nebo kamkoli jinam do světa? Přemýšlíte, jak dovolenou správně vybrat? Univerzální recept neexistuje, neboť každý preferuje něco jiného. Přesto se vám pokusíme dát pár tipů, které vám pomohou s výběrem.

Snad největších omylů se můžeme dočkat v údajích o poloze hotelu. Ideální místa v letoviscích jsou stejně nedostatková, jako třeba v centrech měst. Mnohdy mají do umístění hotelů co mluvit ochránci životního prostředí. Proto se již dlouhá léta staví na turisticky ne zcela ideálních místech. Majitelé i cestovní kanceláře se tuto skutečnost snaží...